Prodej rodinného domu, 230 m² Sezimovo Ústí

7 790 000Kč
  • Druh: Rodinné domy
  • Stav zakázky: Na prodej
  • Mám zájem

Popis

Prodej prostorného rodinného domu pro bydlení i podnikání, s malebnou okrasnou zahradou a dvěmi garážemi, Sezimovo Ústí I, ul. Prokopa Holého, okres Tábor

Exkluzivně Vám nabízíme RD (1957) se dvěma byty v širším centru Sezimova Ústí I, s účelně řešenou okrasnou zahradou, dvěma garážemi, dílnou, letní kuchyní a menšími kolnami. Podsklepený zděný zateplený RD se dvěma podlažími a půdou vhodnou k vestavbě podkroví.
Každý byt lze užívat samostatně, nabízí se využití nemovitosti pro bydlení a podnikání nebo částečný pronájem. Obytná plocha domu cca 230 m2 + sklep a půda.
Dům ve velmi dobrém stavu, v roce 1991 kompletní rekonstrukce a od té doby je průběžně modernizován. Fasáda zateplená polystyrénem tl. 80 mm. Zastavěná plocha domu a nádvoří je cca 207 m2. K dispozici je malebná, převážně uzavřená zahrada s okrasnými stromy a keři, jezírkem a odpočinkovou zónou s nadzemním bazénem. Dům, garáže i zahrada jsou přístupné přímo z ulice. Plocha pozemku 570 m2.
Dispozice:
1. PP: schodiště, chodba, sklad dřeva, prádelna, sklad, kotelna s elektroakumulačními nádržemi 2 x 2000l
1. NP: Hlavní vstup, zádveří se schodištěm, chodba, samostatný pokoj s vlastním vstupem cca 15 m2, vstup na zahradu, samostatný byt: chodba, kuchyně cca 11,5 m2, obývací pokoj cca 29 m2, ložnice cca 17 m2, koupelna s vanou cca 5,7 m2, samostatné WC, spíž
2. NP: chodba se vstupem do kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem cca 42 m2, pokoj cca 15 m2, ložnice cca 17,50 m2, pokoj s infrasaunou, koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem cca 7 m2, samostatné WC, komora, schodiště do půdního prostoru.
Vytápění akumulačním elektrokotlem a žebrovými radiátory s termoregul. hlavicemi, dále krbová kamna, krb s krbovou vložkou, el. topná tělesa a topné žebříky v koupelnách. Ohřev teplé vody je zajištěn 2 elektrickými bojlery o obsahu 160 l (pro každý byt 1 bojler). Okna plastová s izolačním dvojsklem. Střecha sedlová s dřevěným krovem v udržovaném stavu (1977), krytina eternitové šablony, velká plocha střechy s možností umístění FV elektrárny. Dva komíny, z toho jeden vyvložkovaný.
RD napojen na veřejný vodovod + vlastní studna na pozemku, veř. kanalizace, elektřina 230 i 400V, lze napojit na zemní plyn. V blízkosti RD je veškerá občanská vybavenost. PENB: třída G - mimořádně nehospodárná, dle PENB navržena opatření (zateplení půdy a sklepa, tepelné čerpadlo a FVe) pro třídu B - velmi úsporná.