Prodej rodinného domu, 341 m² Tábor, Čelkovice

13 980 000Kč
  • Druh: Rodinné domy
  • Stav zakázky: Na prodej
  • Mám zájem

Popis

PRODEJ dvougeneračního RD, terasovitá okrasná zahrada s altánem, garážové parkování, Tábor, Čelkovice, ul. Nábřeží.
Nabízíme Vám exkluzivní prodej prostorného dvougeneračního rodinného domu s garážovým parkováním pro dva osobní automobily přímo v objektu, a s okrasně řešenou terasovitou zahradou s výhledem na historickou část města Tábora. Jedná se o zděný RD se třemi nadzemními podlažími nově vystavěný na místě původně stojící nemovitosti - kompletní modernizace s kolaudací v roce 2000. Dům je aktuálně v dobrém a udržovaném stavu s nutností menších oprav. Dům i garáže jsou přístupné přímo z ulice, zadní část domu je ve styku s terénem. Celková užitná plocha domu je cca 341 m2 včetně malého sklepa cca 10 m2 vybudovaného v terénu zahrady. Zastavěná plocha domu a nádvoří je cca 105 m2, k dispozici je dále dvůr o výměře 110 m2, a v neposlední řadě terasovitá zahrada cca 610 m2 s okrasnými stromy a keři, bazénem s odpočinkovou zónou a altánem s výhledem na historickou část Tábora. Celková obytná plocha domu je cca 285 m2.
Dispozice:
1. NP: Hlavní vstup, zádveří, chodba se schodištěm, pokoj cca 18,50 m2, prádelna cca 9,21 m2, WC, sklep, garáž pro dva osobní automobily se zázemím,
2. NP: vzdušná hala s atypickým dřevěným schodištěm do 3.NP, se vstupem do prostorného obývacího pokoje s krbem a jídelní částí navazující na kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči cca 40 m2, pracovna cca 13,50 m2, ložnice cca 17,30 m2, koupelna se saunou a sprchovým koutem cca 9 m2 na níž navazuje „odpočívárna“ cca 10 m2 a výstup na terasu, samostatné WC, komora.
3. NP - podkroví: prosvětlená hala světlovodem 17 m2, zimní zahrada/fitness cca 27 m2, koupelna s rohovou vanou a WC cca 9,30 m2, pokoj cca 20 m2, pokoj cca 21 m2, ložnice cca 26 m2 s vlastní koupenou se sprchovým koutem a WC, samostatné WC, spíž.
Vytápění je zajišťováno centrálně plynovým kotlem s rozvody radiátory s regulací, dále krb s krbovou vložkou, topné žebříky v koupelnách. Ohřev teplé vody je zajištěn v kombinaci s plynovým kotlem.
Okna dřevěná („EURO“) s izolačním dvojsklem. Střecha sedlová s vikýři, krytina pálená taška BRAMAC, velká plocha střechy s možností umístění FV elektrárny. RD napojen na veřejný vodovod + vlastní studna ve sklepě, veř. kanalizace, elektřina 230 i 400V, napojeno na zemní plyn. PENB: třída E - nehospodárná.