Správa nemovitostí

Máte problém se správou nemovitostí? Vyřešte ho s námi!

Někomu může správa nemovitosti připadat jako jednoduchá záležitost – objednám služby, vyberu od nájemníků nájemné a celá správa je hotová, bohužel tak lehké to není.

Správa nemovitostí na profesionální úrovni, kterou Vám nabízíme, pokrývá mnoho administrativních, legislativních, účetních a technických oblastí a také často opomíjenou věc – osobní kontakt s nájemníky.

Naši specialisté v této oblasti Vás rádi zbaví všech těchto povinností při správě bytových i nebytových objektů a sami zajistí např. technicko-administrativní dokumentaci – přehled revizí, pasporty domů, bytů, evidenční listy, vyúčtování služeb poskytovaných nájemníkům, přehled o včasném placení nájmů, oznámení o zvýšení nájmu, přípravu nájemních smluv, přípravu na podání žalob neplatičù apod.

V technické oblasti zajišťujeme kontrolu a prohlídky nemovitostí a posuzování stavu objektu a plánování oprav a modernizací, odstraňování havárií v domech i bytech apod. Důraz klademe na neustálé sledování změn zákonù a vyhlášek a přizpůsobení vykonávaných činností aktuální legislativě.

Kontaktujte nás:

    Nezávazná poptávka

    Vaše osobní údaje zpracováváme dle Zásad ochrany osobních údajů, jejichž znění je uvedeno na https://www.soreta.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju/

    Ochrana proti spamu:

    Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka, profesionální výkon správy nemovitostí zajištěný proškolenými pracovníky a především kvalitně odvedená práce.