Reality Tábor

Již od roku 1995 působíme na realitním trhu v okrese Tábor a jsme tak jednou z nejdéle působících realitních společností v regionu.

Reality Tábor jsou naší doménou

Víme, že správně určená cena nemovitosti je základem dobrého obchodu. Proto naši makléři, kteří dlouhodobě působí na táborském realitním trhu, pravidelně vyhodnocují a konzultují ceny táborských i jiných realit a jsou vysoce odborně vybaveni pro stanovování cen nemovitostí v daném regionu. Někteří makléři jsou také soudními znalci v oboru oceňování nemovitostí.

Jsme společnost, která sama vykupuje a vlastní značné množství nemovitostí, zejména realit na táborsku a dokážeme se tedy na prodej či pronájem nemovitosti podívat očima jejich vlastníka, vyhodnotit jeho potřeby a doporučit správnou strategii prodeje či pronájmu. K nemovitostem našich klientů zásadně přistupujeme stejným způsobem a dáváme jim stejnou péči, jako by se jednalo o nemovitosti v našem vlastnictví.

Naši klienti pro reality Tábor

Naší výhodou je také flexibilní, rodinný přístup ke každému klientovi. Zejména dbáme na vyhodnocení potřeb klienta a tomu přizpůsobujeme naše doporučení a služby.